HALİL OTO SERVİS / Şaşmaz oto sanayi sitesi / BİZE ULAŞIN : 0 312 278 50 35 & 0 532 695 50 51

FORD SERVİSİ

Servisimizde yedek parça satışı yoktur.Ford araçlarınıza en iyi biz bakarız. Tüm işlemlerde en uygun fiyat garantisi sunulur.
focus-partikul-filtresi

ford servis Ankara

Ford focus her dönemde en çok satılan otomobillerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Periyodik bakım, motor yenileme gibi işlemleriniz de doğru adres Halil oto ozel servis.

fiesta-partikul-iptali

ford servisi ankara

Modern stili en yeni teknoloji ile birleştiren ford fiesta, dizel modellerinde yine partikul filtresi kullanmış. Tüm sorunlarınızda ekonomik çözümlerle hizmetinizdeyiz.

mondeo-partikul-iptal

ford özel servis Ankara

Şık ve modern tasarımı; olağanüstü performansı ile karşımıza çıkan yeni ford mondeo rakiplerini gölgede bırakacak kadar iddialı görünüyor. Tüm bakımlar en uygun fiyat garantisi ile.

tourneo-partikul-temizligi

Ankara ford servisleri

Ford Tourneo Courier, kompakt ve geniş iç hacmiyle ticari araçta konfor, tarz ve teknoloji arayanlar için üretilmiş. Tüm arıza ve sorunlarda uzman kadrosu ile Halil oto hizmetinizde...

kuga-partikul-filtresi

ford servis tavsiye Ankara

Bir Spor Arazi Aracı başka bir değişle SUV olan Ford Kuga'nın akıllı teknolojileri, 4x4 çekiş sistemi, sportif dış tasarımı ve geniş iç hacmi ile dikkat çekiyor. Periyodik bakım için bizi arayabilirsiniz.

transit-partikul-filtresi

Ankara en iyi ford servis

Ford Transit, yolcu ve yük taşıma için kullanılabilecek, Ford'un ürettiği en büyük ticari araçtır. Ankara en iyi ford servis denildiği akla ilk gelen firma olan Halil oto hizmetinizdedir...

Servisimizde ford connect, ford ranger ve diğer tüm binek ve hafif ticari ford ların tüm tamir bakım onarım kaporta boya elektrik elektronik arıza ve işlemleri yapılmaktadır.

BAZI KRONİK FORD ARIZALARI

Tüm Modeller 1998 modellerde akışmetre arızası. LPG TAKILMIŞ BENZİNLİ TÜM ARAÇLARDA; STOP ETME, ROLANTİ ARIZASI, BENZİN KOKUSU, ELEKTRİKSEL ARIZALAR, ÇEKİŞ PROBLEMİ KRONİKTİR. DİZEL 50.000 KİLOMETRE ÜSTÜ ARAÇLARDA PARTİKÜL FİLTRE TIKANMA OLASILIĞI KRONİKTİR. KURU TİP OTOMATİK ŞANZIMANLARDA KAVRAMA ISINMASI KRONİKTİR. YOLDA BIRABABİLİR. MEKATRONİK ARIZASI FABRİKASYONDUR. KULLANICI HATASI, BAKIM HATASI, YOĞUN TRAFİKTE KULLANILMASINDAN DOLAYI OLUŞAN ARIZALAR KRONİKTİR. ANKARA FORD SERVİS OLARAK TÜM ARIZALARINIZ GİDERİLİR VE BAKIMLARINIZ GARANTİLİ BİR ŞEKİLDE YAPILIR. ÜSTELİK EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ İLE...

FORD SERVİS HİZMETLERİMİZ

ford Periyodik bakım

Dizel benzinli otomatik manuel tüm ford araçlarınızın düzenli yapılması gereken periyodik bakımlarını servisimizde güvenler yaptırabilirsiniz.

ford motor yenileme

Ford araçlarınızın motor problemleri, silindir kapak değişimi, motor yenileme rektefiye işlemleri en uygun fiyat garantisi ile ford özel servisinde.

ford Elektrik elektronik

Servisimizde, ford modelleri ile ilgili elektrik aksamı ve elektronik ile ilgili arızalar onarımlar uygun fiyat ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Halil oto.

ford kaporta boya

Ford araçlarınızın kaporta boya , boyasız göçük düzletme, lokal boya gibi işlemleri en uygun fiyat garantisiyle Ankara ford özel servisi Halil oto da.

FORD SERVİSİ

FORD SERVİS

FORD SERVİS TAVSİYE

EN İYİ FORD SERVİS